Wycieczka do Torunia

16 listopada uczniowie z I a wybrali się na pierwszą klasową wycieczkę do Muzeum Toruńskiego Piernika i do Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu.
W największym muzeum piernika w Europie uczniowie odbyli podróż do krainy zmysłów. Upiekli własne pierniki dekoracyjne, siedzieli w samochodzie marki „Żuk”, którym rozwożono do sklepów toruński przysmak. A w wirtualnej przebieralni oglądali się w stroju kramarki czy właściciela fabryki. To była dla nich niezwykła przygoda. Natomiast na kreatywnych warsztatach w CSW wzięli pod artystyczną lupę litery. Odbijali je za pomocą metod graficznych, projektowali i pisali różnymi nietypowymi narzędziami. Oglądali swoje prace w okularach 3D.
Organizatorem wycieczki była wychowawczyni Iwona Witkowska, której towarzyszyły pani Jola Banasik, Jola Wojciechowska oraz pani Jola Jaworska.

Wycieczka do Torunia