21 stycznia 2019 11:05 | Aktualności

Finał WOŚP

W tygodniu przed feriami dużo się działo! Cały obfitował w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W naszej szkole odbył się kiermasz słodkości. Uczniowie mogli zakupić ciasta, babeczki, gofry, kanapki, cukierki i lizaki. Miała miejsce projekcja filmów MINI KINO dla starszych "Listy do M. 3" a dla naszych najmłodszych film animowany " Zaplątani". Oczywiście bez licytacji nie byłoby finału WOŚP. Licytacja cieszyła się dużym powodzeniem. Organizatorkami przedsięwzięcia były pani Jolanta Banasik, pani Magdalena Motylińska i pani Dominika Korpalska-Podlaska.Wszyscy, zarówno uczniowie, jak również nauczyciele wspaniale się bawili i pokazali, że pomaganie jest dziecinnie proste. Warto pomagać! SIE MA!

Finał WOŚP