"Dzień Świeżaka"

Kwiecień to miesiąc promowania zdrowego trybu życia. W związku z tym z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego dzień 19.04.2018 r. był „Dniem Świeżaka”. Uczniowie w tym dniu przytulali kalafiory Krzysie, brokuły Bartki, jabłka Antki, borówki Basie i inne warzywa i owoce zachęcając tym samym do ich spożywania.

Uczniowie zdobyli także wiedzę na temat wartości odżywczych ich ulubionych „Świeżaków”.

Marta Wojciechowska z kl. I a, Michael Muranowski z kl. III a i Dominika Jagielska z kl. II b przytulali największą ich ilość. Dzień był bardzo wesoły i kolorowy, a opiekunki SU p. Jolanta Banasik, Agnieszka Górecka oraz Agnieszka Wrzosek mają nadzieję, że dzień ten wpisze się na stałe w kalendarz wydarzeń, a „Świeżaków” będzie jeszcze więcej.

"Dzień Świeżaka"