23 marca 2020 19:26 | Dla rodziców

Zasady prowadzenia nauczania na odległość

Informacja dla rodziców o sposobie i trybie realizacji zadań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkoły od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r.

Szanowni Rodzice,

w czasie ograniczenia funkcjonowania szkoły związanego  z zagrożeniem epidemiologicznym nauka będzie realizowana na odległość.

Nauka na odległość jest dziś koniecznością i stanowi dla nas wszystkich wyzwanie.

Czas, w którym jesteśmy, wymaga od nas wszystkich pełnej mobilizacji i współpracy. Rodziców proszę o wyrozumiałość i cierpliwość.

Określiliśmy zasady prowadzenia nauczania na odległość w dniach od 25 marca 2020r. do 10 kwietnia 2020r.

Realizacja poszczególnych zajęć odbywać się będzie w formie zdalnej, za pośrednictwem e – dziennika z wykorzystaniem materiałów w wersji elektronicznej przygotowanych przez wydawnictwo Nowa Era.

Zajęcia odbywać się będą zgodnie z planem lekcji. Nauczyciel prześle materiały poprzez e – dziennik w zakładce praca domowa.

Nauczyciel będzie monitorował i sprawdzał wiedzę ucznia oraz postępy w nauce.

Proszę, wszystkich rodziców o zwrócenie szczególnej uwagi na wykonywanie w danym dniu przesłanych zadań.

Na wszystkie pytania, związane z organizacją pracy na odległość, odpowiedzą: dyrekcja szkoły, wychowawcy oraz nauczyciele przedmiotu, poprzez e- dziennik, moduł wiadomości.

Pozdrawiam i życzę spokoju w trudnym okresie.

Marzena Zielińska