14 maja 2024 13:10 | Aktualności

Święto Szkoły

13 maja 2024 roku obchodziliśmy Święto Szkoły. Na uroczystości gościliśmy: Pana Burmistrza Pawła Banasia, Księdza kanonika Mirosława Korytowskiego z Parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Przewodniczącego Rady Miasta Pana Kamila Komorowskiego, Przedstawicielkę Rady Miasta Panią Annę Domeradzką, Przewodniczącą Rady Rodziców Panią Barbarę Jankowską.

Obchody rozpoczęły się uroczystą Mszą Świętą. Po przemarszu ulicami miasta odbył się apel w szkolnej auli. Po części oficjalnej i odśpiewaniu hymnu państwowego oraz szkolnego zaprezentowali się uczniowie klas I- VIII.

Uroczystość przebiegała pod hasłem: „Życie jest talentem powierzonym każdemu z nas…”.

Na zakończenie jak co roku delektowaliśmy się kremówkami- ulubionym ciastkiem Jana Pawła II.

Zdjęcia:

Filmy: