04 maja 2023 15:30 | Aktualności

Ogólnopolski Projekt „Jestem Eko „

Udział w Ogólnopolskim Projekcie „Jestem Eko „ Koordynatorem projektu w roku szkolnym 2022-2023 było koło przyrodnicze „Bio-Logica”. Projekt obejmował wiele działań ekologicznych . Celem było wprowadzenie eko- zmian w naszej szkole i kształtowanie eko- nawyków. Jesteśmy dumni z siebie ,ponieważ w swoich działaniach doszliśmy do finału konkursu „Jestem Eko” . Oto skrót i relacja z naszych działań ekologicznych . Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie. Adam Fierek Ksawer Czajkowski Adam Kowalski Adam Skotnicki Dominika Jeżmanowska Artur Będlin. Dziękujemy pani Marii Gurtowskiej , która czuwała nad wszystkimi działaniami i dzięki temu zmieniliśmy naszą szkołę na eko - szkołę.