15 lutego 2023 20:04 | Aktualności

Zabawa karnawałowa w kl. 3a

26 stycznia w klasie trzeciej odbyła się zabawa karnawałowa. Tego dnia klasa zamieniła się w salę balową. Wcześniej uczniowie przygotowali wszelkie elementy, które posłużyły do dekoracji. Niecodzienny wygląd klasy wprowadził uczestników w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki, jak przystało na prawdziwy bal. Skoczne tańce, barwne korowody sprawiły wiele radości trzecioklasistom. To był przyjemny i wesoły dzień – zobaczcie sami!

wych. I. Witkowska

Zdjęcia: