17 października 2022 22:05 | Aktualności

"Dziękujemy, jak każdego roku...
Wciąż zbyt mało i nigdy zbyt wiele - za to światło, co mroki rozjaśnia.
Dziękujemy Wam, Nauczyciele!"

Dnia 13.10.2022r. w Szkole Podstawowej nr 5 w Lipnie odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Młodzi artyści z klasy IIa i IIIa piosenką, słowem i tańcem uświetnili ten wyjątkowy dzień. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli i pracowników obsługi. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud, czujność i troskę o dobro wychowanków.
Na koniec głos zabrała Pani Dyrektor Marzena Zielińska, podziękowała artystom za występ, a nauczycielom i pracownikom szkoły złożyła życzenia w dniu Ich Święta. Nie obyło się bez upominków, które wręczył Samorząd Uczniowski.
E. Szajgicka, I. Witkowska

Zdjęcia: