02 lutego 2022 10:38 | Aktualności

WYDARZENIA Z ŻYCIA ŚWIETLICY – STYCZEŃ

Styczeń w świetlicy z uwagi na nauczanie zdalne rozpoczęliśmy w niewielkim gronie. W pierwszym tygodniu poznaliśmy zwyczaje noworoczne w Polsce i na świecie. Początek roku stał się okazją, aby porozmawiać o postanowieniach noworocznych. Dzieci obejrzały film pt. „Zwyczaje sylwestrowe” oraz wysłuchały „Bajki o starym i nowym roku” L. J. Kerna i baśń „Dwanaście miesięcy” J. Porazińskiej.

Kolejny tydzień w związku z nadchodzącymi feriami poświęciliśmy na przypomnienie zasad bezpieczeństwa podczas zabaw na śniegu. Dzieci obejrzały film edukacyjny z serii EduKredka – BEZPIECZNE ZABAWY ZIMOWE. Wypowiadały się o swoich planach na zimowy wypoczynek i wykonywały prace plastyczne.

Zdjęcia: