12 stycznia 2022 20:07 | Aktualności

SUKCES UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

Zaangażowanie uczniów naszej szkoły w projekt eTwinning „Literowy Zawrót Głowy” zostało nagrodzone przez Krajowe Biuro eTwinning specjalnym wyróżnieniem, czyli Krajową Odznaką Jakości. To już trzecia nagroda tego typu za projekt eTwinning w naszej „Piątce”!

Największy wkład w prace projektowe wnieśli następujący uczniowie: Julian Terebiński, Szymon Sztuczka, Kacper Borucki, Wiktoria Gajtkowska, Nikola Kalecka, Amelia Lewandowska, Weronika Wyczachowska, Adrian Grębicki, Jakub Fydryszewski – absolwenci z kl.VIIIb (wykonanie wirtualnych wizytówek, filmik o bezpieczeństwie w sieci, Dzień Kropki), Gabriela Budzanowska, Oliwia Jeżewska, Agata Obrębska, Marta Zajączkowska z kl.Vb (chmury wyrazowe, puzzle, wspólne pisanie legend z dziećmi z Bolesławca), Randia Czajkowska z kl.IIa, Natalia Sadlak, Jakub Wenderlich z kl.IIIb (rysowanie dziwadeł), Karolina Kwiatkowska z kl.IIIb (plakat z okazji Światowego Dnia Wody), Zofia Balicka z kl.IIa, Klaudia Wojtkowiak, Wiktoria Staniszewska z kl.IIIa ( ilustracje ulubionych książek), Lena Laskowska, Julia Kościołek z kl.Va (nagranie łamańców językowych), Wiktoria Jakóbowska z kl.IIIa (literowe obrazki), Julia Grabowska z kl.VIIIa (zakładki do książki z orgiami), Miłosz Piotrowski z kl.VIIa (malowanie ilustracji do legend), kl.a – wspólnie z partnerami projektu pisanie wiersza na temat życzliwości, kl.IVa i IVb – uzupełnianie prezentacji o Wielkich Polakach.

Wszystkim bardzo dziękuję i gratuluję wyróżnienia!

Anna Babis

Zdjęcia: