12 października 2021 11:25 | Aktualności

UROCZYSTOŚĆ PASOWANIA NA CZYTELNIKA

8 października miała miejsce miła uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych na czytelników biblioteki. Pierwszaczki zostały zapoznane z zasadami korzystania ze szkolnej wypożyczalni i z powagą podeszły do aktu pasowania. Od tej chwili stały się pełnoprawnymi czytelnikami biblioteki. Każde dziecko wypożyczyło tego dnia pierwszą książkę. Mam nadzieję, że wizyta w bibliotece najmłodszych uczniów odkryła przed nimi jedną z najwspanialszych umiejętności, jakie człowiek może rozwijać i pielęgnować – CZYTANIE KSIĄŻEK. I niech ta przygoda z książką trwa u dzieci z kl.Ia i Ib przez całe życie!

Dziękuję Paniom Wychowawczyniom: Sławomirze Fornalczyk oraz Elżbiecie Szajgickiej za możliwość spotkania w bibliotece z ich uczniami.

Oto prezentacja zdjęć z pasowania na czytelnika:

Anna Babis