29 września 2021 22:11 | Aktualności

Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego

Dnia 24.09.2021 r. w Szkole Podstawowej nr 5 w Lipnie zostały przeprowadzone wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie wybierali spośród 9 kandydatów. Z uwagi na pandemię i reżim sanitarny, wybory odbywały się w klasach. Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2021/2022 przedstawia się następująco: Gabriela Grodzicka kl. VIII a- przewodnicząca Jakub Ciećwierz kl. VII c- zastępca przewodniczącej, pozostali członkowie samorządu: Szymon Dankowski kl. VII c Karina Duszyńska kl. VII c Rafał Grzywaczewski kl. VII a Wiktoria Prażniewska kl. VII c Bartek Prażniewski kl. VII a Łukasz Cieślak kl. VI a Michael Muranowski kl. VII a GRATULUJEMY!!!