26 czerwca 2020 17:18 | Aktualności

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

Lipno, 26.06.2020r

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

rozpoczynają się wakacje – oczekiwany przez wszystkich czas letniego wypoczynku i wytchnienia od codziennych obowiązków.

Od 10 marca zdecydowaliśmy o zawieszeniu tradycyjnych zajęć dydaktyczno – wychowawczych, aby ograniczyć niebezpieczeństwo związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Zdalne nauczanie było dużym wyzwaniem dla nauczycieli, uczniów i rodziców. Dzięki zaangażowaniu zdecydowanej większości, nauka na odległość przebiegała sprawnie i bez większych problemów. Wszystkim uczniom, którzy przez wiele tygodni z entuzjazmem i zapałem uczestniczyli w procesie edukacji, przekazuję wyrazy szacunku i uznania.

Drodzy Rodzice, dziękuję Państwu za okazaną pomoc swoim dzieciom motywując je do pracy i wspierając w nauce na odległość.

Przygotowujemy się do nowego roku szkolnego. Chcemy, aby we wrześniu uczniowie i nauczyciele wrócili do szkoły w normalnym, stacjonarnym trybie. Wszyscy zgodzimy się z tym, że nawet najlepsze i najnowocześniejsze technologie nie zastąpią bezpośredniego kontaktu i nie stworzą przestrzeni do nawiązywania relacji oraz budowania więzi, które rodzą się w szkolnych murach.

Życzę udanych wakacji i do zobaczenia we wtorek 1 września w murach szkoły.

Marzena Zielińska