12 stycznia 2020 08:46 | Aktualności

Granie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Nasi uczniowie zawsze z sercem i wielkim zapałem włączają się w tą Ogólnopolską Akcję.Samorząd Uczniowski już w grudniu zaplanowal działania, które zaczął realizować w tygodniu poprzedzającym Wielki Finał.Zaplanowane działania przyniosły dużo radości, gdyż uczniowie chętnie włączyli się w zbiórkę w klasach, zaopatrywali się w słodycze na kiermaszu.Dużo radości i uciech spotkał uczniów, którzy uczestniczyli w ,,Balu kostiumowym'', na którym brali udział w konkursie na najładniejszy strój oraz konkursie tanecznym, którego jurorami byli przedstawiciele Sztabu Powiatowego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z wielką radością cały osiągnięty dochód przekażemy na 28 Finał WOŚP pod hasłem" Wiatr w żagle".
Samorząd Uczniowski i opikunowie serdecznie dziękują nauczycielom, uczniom i ich rodzicom za wsparcie. Sie ma!

Granie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy