17 listopada 2019 17:33 | Aktualności

Mali czytelnicy

15 listopada 2019 r. w świetlicy szkolnej podsumowano konkurs czytelniczy "GANG SŁODZIAKÓW"
Uczniowie uczęszczający na zajęcia przez 21 dno czytali ulubioną lekturę po 10 minut dziennie.Tę czynność poświadczali rodzice własnoręcznym podpisem.Za każdy podpis rodzica uczniowie otrzymywali naklejkę ze słodziakiem.Po zebraniu 21 naklejek mogli brać udział w losowaniu nagród: Słodziakow, Juniorów lub książek "Przyjaciele mogą więcej, czyli magia z leśnej polany", ktore byly także czytane podczas zajęć.Wszyscy byli bardzo zadowoleni, ale najbardziej p.Dyrektor Ewa Wlodarczyk i nauczyciele świetlicu, że wśród uczniow jest tylu pasjonatów czytelnictwa.

Mali czytelnicy