17 października 2019 22:45 | Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to czas szczególny, aby go uświetnić uczniowie naszej szkoły postanowili, po raz pierwszy przyznać i wręczyć Oskary. Nagrody Amerykańskiej Sztuki i Wiedzy Filmowej otrzymali nauczyciele, emerytowani goście oraz pracownicy niepedagogiczni. Uczniowie doskonale zdają sobie sprawę z tego, że Złote Medale, Róże, Lwy… to i tak wszystko za mało! Dlatego nadszedł czas na Oskary! Szanowna Kapituła w skład, której wchodzili uczniowie, przyznała dziesięć Oskarów w następujących kategoriach: ORGANIZATOR ŻYCIA SZKOLNEGO, AKTOR PIERWSZOPLANOWY, ZŁOTE USTA, SOKOLE OKO, PASTERZ ZBŁĄKANYCH OWIECZEK, DIAMENTOWA PIŁA, OAZA SPOKOJU, GOŁĘBIE SERCE. Nagrodzonym raz jeszcze serdecznie gratulujemy!  Ponadto uroczystość uatrakcyjniły występy wokalno- taneczne wykonane przez uczniów z klas: IA, IB, IIA, VA, przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego oraz szkolnych chórzystów. Emocje udzielały się wszystkim, a życzeniom nie było końca. Dostojni uczestnicy ze spotkania wyszli nie tylko z okolicznościową  laurką, ale przede wszystkim w doskonałych humorach.

Osoby odpowiedzialne za organizację uroczystości: I.Tomaszewska – Baranowska,    I.Mroczkowska, M.Detmer, M.Złakowska, S.Fornalczyk, J.Banasik, A.Górecka, J.Frymarkiewicz, K.Kiełbowicz, M.Klaban, K.Cymerman.

DEN

Filmy: