24 maja 2019 07:27 | Aktualności

Wycieczka klasy IVc do Górzna

W dniu 20 maja 2019 r. uczniowie klasy IV c wzięli udział w wycieczce do Górznieńsko - Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego. Piękno krajobrazu oraz bogactwo fauny i flory tych terenów uczestnicy wycieczki mogli podziwiać podczas warsztatów ekologicznych prowadzonych przez przewodnika Ośrodka „Wilga” w Górznie. Zajęcia odbywały się na trasie ścieżki edukacyjnej wiodącej do Rezerwatu Przyrody Szumny Zdrój oraz na terenie Ośrodka. Wycieczka dała nam możliwość zgłębienia tajników przyrody poprzez bezpośredni kontakt z naturą, ale była również niezapomnianą przygodą dla nas jako zespołu klasowego. Opiekę nad uczniami sprawowały panie Jolanta Wojciechowska i  Marlena Klaban oraz wychowawczyni klasy Jolanta Pucińska.

Jolanta Pucińska

Wycieczka klasy IVc do Górzna