03 kwietnia 2019 18:43 | Aktualności

I nagroda w konkursie plastycznym!!!

3 kwietnia 2019 r. miało miejsce rozdanie nagród i otwarcie wystawy pokonkursowej XVII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego “Tradycje Wielkanocne”, zorganizowanego przez Pracownię Działań Twórczych KOLOR I FORMA Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki. W konkursie wzięły udział dzieci w wieku od 3 do 16 lat. Z całej Polski wpłynęło 2241 prac rysunkowych, malarskich oraz form przestrzennych. W tych plastycznych zmaganiach wzięli również udział  uczniowie naszej szkoły. Miło nam poinformować, że w kategorii 10 - 12 lat (najliczniej reprezentowanej) I miejsce zajęła uczennica klasy VIb AMELIA LEWANDOWSKA, która wykonała pracę pt.”Tryptyk Wielkanocny”. Amelia wraz z rodziną i nauczycielem opiekunem - Anną Babis uczestniczyła w uroczystym wręczaniu nagród, wcześniej biorąc udział w warsztatach wykonywania palm wielkanocnych.

Serdecznie gratulujemy Amelii i życzymy dalszych sukcesów!

Anna Babis

I nagroda w konkursie plastycznym!!!