12 października 2018 06:27 | Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej

11 października 2018r. w auli naszej szkoły odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęły dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego witając przybyłych gości. Następnie młodzi artyści z klas trzecich słowem, piosenką i tańcem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Każdy z nauczycieli i pracowników szkoły otrzymał upominek w postaci kwiatka. Nad całością uroczystości czuwały panie: Anita Ćwikła, Jolanta Banasik oraz Agnieszka Górecka.

Dzień Edukacji Narodowej