Nasze działania

Udział w konkursie „Bezpieczny pieszy – odblaski ratują życie”

Adrianna Boncal uczennica klasy IIIc otrzymała nagrodę w konkursie plastycznym pn. „Bezpieczny pieszy – odblaski ratują życie” organizowanym przez Miejskie Centrum Kulturalne w Lipnie przy współudziale Komendy Powiatowej Policji w Lipnie, Ośrodka Szkolenia Kierowców „Omega” Tomasz Ozimek, Tygodnika Lipnowskiego oraz Pracowni Reklamy Virgo Krzemieniecki w Lipnie.

Tradycyjnie dnia 3 listopada 2017 r. uczniowie uczęszczający na zajęcia w świetlicy zapalając znicze uczcili pamięć rozstrzelanych niewinnie mieszkańców Lipna pod Ścianą Śmierci. W tym roku obchodziliśmy 77 rocznicę tego wydarzenia.

Cześć ich pamięci!

Jestem Polakiem

Grupa uczniów ze świetlicy szkolnej poznała historię odzyskania niepodległości,  a dzień przed Świętem 11 Listopada, oddała cześć poległym pod Pomnikiem Niepodległości.

Na zajęciach plastycznych uczniowie wykonali kokardy narodowe i flagi – symbole naszej Ojczyzny.