Nagrody za promocję czytelnictwa

W czwartek 14 lutego w bibliotece szkolnej SP 5 zostały rozdane, przez panią dyrektor Marzenę Zielińską, nagrody uczniom, którzy szczególnie wyróżnili się podczas realizacji zadań związanych z promowaniem czytelnictwa w ramach projektu Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Nagrody, w postaci książek, gier planszowych, zakładek do książek oraz innych drobnych upominków, ufundowanych przez księgarnię „Zaczytana Kura” z Włocławka, otrzymały następujące osoby:

Lena Ciechanowska, Alan Ciechanowski (Oddział przedszkolny), Beata Paćkowska, Karolina Kwiatkowska, Kacper Komorowski (kl.Ib), Liliana Chmielewska (kl.Ia), Wiktoria Sztuczka, Julia Kościołek, Maja Stalińska, Amelia Szpanelewska, Maciej Rakowski, Oliwia Wiśniewska, Zuzanna Jaworska, Marta Wojciechowska (kl.IIa), Eliza Derzsi (kl.IVb), Zuzanna Dubicka (kl.Vb), Wiktoria Gajtkowska, Amelia Lewandowska (kl.VIb), Martyna Pączkowska, Karina Duszyńska (kl.IVc), Miłosz Piotrowski (kl.Va), Daria Majewska, Klaudia Piotrowska (kl.VIIb).

Wyróżnione dzieci wykonały ilustracje do przeczytanych książek, zakładki do książek, napisały recenzję z przeczytanych książek oraz wykonały plakaty promujące czytelnictwo.

Wszystkim serdecznie gratuluję i zapraszam do udziału w nowych projektach bibliotecznych.

Nauczyciel bibliotekarz Anna Babis

Promocja czytelnictwa