VIIb laureatem konkursu!!!

Uczniowie z klasy VIIb naszej szkoły zostali laureatami konkursu zespołowego “Między marzeniem a planem” prowadzonego w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2019. Zadaniem konkursu było przygotowanie sprawozdania z organizacji dowolnego wydarzenia kulturalnego, edukacyjnego, sportowego itp. Uczniowie zorganizowali zbiórkę książek dla dzieci i dorosłych, rozdysponowali zebrane zbiory dzieciom ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Lipnie, które mają własnych biblioteczek domowych. Przekazali również książki mieszkańcom Lipna, aby zachęcić ich do czytania i odwiedzania bibliotek. W konkursie zostało przyznanych dziesięć równorzędnych nagród głównych, którymi są warsztaty dziennikarskie. Zwycięska praca uczniów została wykonana pod kierunkiem pani Anny Babis.

VIIb laureatem konkursu!!!