Maszerujemy z DKMS

W dniu 2 marca 2018r. nasza szkoła włączyła się w akcję promującą dawstwo szpiku oraz w „Czerwony Marsz”, który był przewidziany na ten dzień.

Przeprowadzona akcja miała zachęcić do rejestracji potencjalnych dawców szpiku w dniu 4 marca 2018r.

„Dzień dawcy dla Ani i innych” Samorząd Uczniowski i uczniowie „maszerowali” w czerwonych ubraniach po korytarzach szkolnych. Najbardziej „czerwoni” uczniowie z klas starszych zostali nagrodzeni odznaką „Jestem z DKMS”, a w klasach młodszych balonem i chorągiewką z hasłem „Zostań dawcą szpiku”.

Koordynatorkami akcji były: Jolanta Banasik, Agnieszka Górecka oraz Agnieszka Wrzosek.

Maszerujemy z DKMS