Wspieramy WOŚP

W dniu 12 stycznia 2018r uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 5, jak co roku, grali z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W tygodniu poprzedzającym wielki finał przeprowadzono zbiórkę pieniędzy w klasach. W podziękowaniu za włączenie się w zbiórkę każda klasa otrzymała duże, czerwone serce. Punktem kulminacyjnym była przygotowana przez Samorząd Uczniowski loteria fantowa, w którą włączyła się cała społeczność szkolna. Było  gorąco, a uczniowie i nauczyciele chętnie włączyli się w akcję i wspierali „dobre anioł”.  Dochód ze zbiórki i z loterii w kwocie 865,64zł został przekazany na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Koordynatorem akcji był Samorząd Uczniowski oraz opiekunowie: J. Banasik, A. Wrzosek, A. Górecka, K. Cymerman.

Wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy