Bicie rekordu Polski w RKO

16 października 2017 roku Szkolne Koło PCK oraz Samorząd Uczniowski przy wsparciu Lipnowskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego po raz kolejny podejmowały próbę bicia rekordu w jednoczesnym wykonywaniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej. Akcja organizowana jest od 2013 roku przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy podczas „Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca”. Głównym celem akcji jest promowanie w całej Polsce nauki pierwszej pomocy. W tym roku w największej lekcji resuscytacji wzięło udział 115 uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Nad akcją czuwały panie Jolanta Banasik, Katarzyna Cymerman, Agnieszka Górecka oraz Agnieszka Wrzosek.

Bicie rekordu w Resuscytacji Krążeniowo - Oddechowej