#KOMÓRKOMANIA

W ramach ogólnopolskiej akcji DKMS #KOMÓRKOMANIA w naszej szkole odbył się szereg licznych działań wspierających szczytną ideę rejestracji potencjalnych kandydatów na dawcę szpiku kostnego.

Uczniowie brali udział w pogadankach, prelekcjach, młodsze dzieci wysłuchały bajki pt. "Biedroneczka Klara", natomiast rodzice uczestniczyli w projekcji filmu instruktażowego pt. " Kim jest dla mnie dawca szpiku? Adaś Lewandowski" oraz w prezentacji dotyczącej tematu rejestracji.

Wspólnym działaniem Samorządu Uczniowskiego i Szkolnego Koła PCK, było zorganizowanie "Kiermaszu Słodyczy" oraz  "Śniadanie Daje Moc". Dochód ze sprzedaży został przekazany na działalność Fundacji DKMS - Pokonajmy Nowotwory Krwi.

Cała przeprowadzona akcja #KOMÓRKOMANII wpłynęła na zarejestrowanie się 8 potencjalnych dawców szpiku kostnego.

Opiekunami powyższej akcji były: Katarzyna Cymerman, Agnieszka Górecka, Agnieszka Wrzosek oraz Jolanta Banasik.

Komórkomania