31 stycznia 2024 21:45 | Aktualności

Zabawa karnawałowa klas młodszych – 2024 rok

We wtorek 30 stycznia w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa dla uczniów kl. I – III. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci.

Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż zwykle - przystrojona w girlandy, serpentyny i balony zachęcała do zabawy. O świetną i profesjonalną oprawę muzyczną, a także zorganizowanie zabaw zadbał pan Miłosz, nasz animator. Podczas pląsów wszyscy bawili się wesoło, a uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. W czasie przerwy dzieci miały czas na poczęstunek, który przygotowali swoim pociechom w klasach rodzice. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów i przekąsek oraz wszystkim, którzy przyczynili się, aby nasza zabawa przybiegała w miłej atmosferze.

I.Witkowska

Zdjęcia: