29 stycznia 2024 19:10 | Aktualności

Sukces ucznia klasy VIa!

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Mariana Rejewskiego w Bydgoszczy zorganizowała konkurs na infografikę, którego celem głównym było uczczenie 100. rocznicy urodzin Andrzeja Szwalbe – Honorowego Obywatela Bydgoszczy, miłośnika i kreatora życia muzycznego miasta nad Brdą. W konkursie pn.”Andrzej Szwalbe – życie muzyką pisane” wziął udział uczeń klasy VIa Szkoły Podstawowej nr 5 im. Jana Pawła II w Lipnie – Szymon Buchalski, który przy użyciu narzędzia internetowego Poster My Wall stworzył infografikę na temat życia i działalności znanego bydgoszczanina. Praca Szymona została doceniona przez jury konkursu i zajęła zaszczytne II miejsce! Serdeczne gratulacje!

Do konkursu przygotowała ucznia nauczyciel bibliotekarz Anna Babis.

Zdjęcia: