03 lipca 2023 16:47 | Aktualności

Zakończenie roku szkolnego kl VIII

Wszystko jeszcze przed nami... „ - taki cytat towarzyszył nam podczas pożegnania szkoły przez uczniów klas ósmych.

Podczas uroczystości Pani Dyrektor odniosła się do sukcesów uczniów kończących naukę w szkole podstawowej . Wyróżniła tych najlepszych wręczając im nagrody oraz medale złotych absolwentów. Zostały wręczone trzy prestiżowe nagrody:

• Nagroda Burmistrza Miasta Lipna dla Wiktora Błaszkiewicza

• Nagroda Dyrektora Szkoły dla Rafała Grzywaczewskiego

• Nagroda Związków NSZZ "SOLIDARNOŚĆ" dla Jakuba Ciećwierza

Pozostali uczniowie również odebrali świadectwo ukończenia szkoły z rąk Pani Dyrektor. Nie zapomniano też o rodzicach. Dostali oni listy gratulacyjne oraz podziękowania za współpracę na przestrzeni tych ośmiu lat.

Na zakończenie wysłuchaliśmy montażu słowno- muzycznego, w którym uczniowie wyrazili swoją wdzięczność za przygotowanie do dalszej edukacji.

Wszystkim absolwentom życzymy samych sukcesów !

Zdjęcia:

Filmy: