15 marca 2023 21:11 | Aktualności

"A NEW STORY OF LITTLE RED RIDING HOOD".

Teatr w życiu dziecka jest bardzo ważnym czynnikiem wspomagającym rozwój, podobnie jak zabawa i lektura. Dzieci w szkole podstawowej przejawiają naturalną chęć do odgrywania ról. Wystarczy dostrzec tę umiejętność i umiejętnie wykorzystać w rozwijaniu i pogłębianiu umiejętności językowych. W dniu dzisiejszym uczniowie z klasy 5a uczęszczający na zajęcia rozwijające zainteresowania z j.angielskiego zaprezentowali swoje zdolności aktorskie prezentując przedstawienie w języku angielskim na wesoło "A NEW STORY OF LITTLE RED RIDING HOOD".

Scenografia, stroje i gra akorska została zaprezentowana uczniom klas 1-4 pod czujnym okiem opiekuna zajęć - nauczyciela j.angielskiego- Pani Agnieszki Wrzosek.

Link do filmu ze scenkami.

Zdjęcia:

Filmy: