26 listopada 2022 18:38 | Aktualności

Matematyczny Kalendzarz Adwentowy - konkurs

27 listopada zaczyna się czas oczekiwania na nasze ulubione Święta Bożego Narodzenia. W zeszłym roku zaczęliśmy projekt „Matematyczny Kalendarz Adwentowy”. Cieszył się on zainteresowaniem, dlatego zabawę będziemy kontynuować i w tym roku. Będzie ona miała jednak inną formę.

Na stronie szkoły umieszczony jest Kalendarze Adwentowe dla trzech grup wiekowych. Osoby, które będą zainteresowane wydrukują odpowiedni kalendarz, podpiszą imieniem, nazwiskiem i klasą, rozwiążą zadania (wystarczy jedno zadanie na jeden dzień). Wypełniony przyniosą do szkoły do koordynatora zabawy lub do wychowawcy do 20 grudnia 2022r. Dla osób biorących udział w zabawie są przewidziane niespodzianki.

Koordynatorzy: p. Iwona Witkowska, p. Katarzyna Cymerman