27 lutego 2022 19:37 | Aktualności

Głos z ogarniętej wojną Ukrainy

Od 24 lutego 2022 roku trwa konflikt zbrojny za naszą wschodnią granicą. Rosja dokonała inwazji na swojego sąsiada, na Ukrainę. Nie wszyscy może wiedzą, że nasza szkoła w 2019 roku współpracowała ze szkołą ukraińską z miasta Solone, niedaleko Dniepropietrowska. Wraz z nauczycielką języka angielskiego Eleną Furman oraz nauczycielami z innych europejskich szkół pracowaliśmy nad projektem eTwinning. Rozmawialiśmy na temat prac projektowych, teraz nasze rozmowy dotyczą zupełnie czegoś innego. Codziennie zastanawiam się czy skrzynka na platformie eTwinning pokaże kolejną wiadomość od Eleny. Pracowałam z nią nad tylko jednym projektem, ale to wystarczyło, żeby o sobie pamiętać i wesprzeć w potrzebie:

Pomóżmy Ukrainie!

Anna Babis