28 grudnia 2021 17:04 | Aktualności

Paczuszka dla maluszka

PACZUSZKA DLA MALUSZKA
Akcja organizowana od 8 lat przez Fundację Małych Stópek, ma na celu pomaganie domom małego dziecka, domom dziecka, domom samotnej matki, hospicjom jak również mamom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. W naszej szkole od 6-17 grudnia uczniowie wszystkich klas włączyli się w działania i przeprowadzili zbiórkę różnych artykułów higienicznych, przeznaczonych na potrzeby małych dzieci. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczestniczącym w akcji: uczniom, nauczycielom, rodzicom, wszystkim, którzy dołączyli do nas i wspomogli nasze działania. Zebrane dary zostaną przekazane zgodnie ze wskazaniem fundacji do Placówki Opiekuńczo - wychowawcza nr 1 "Maluch" we Włocławku.

Magda Motylińska
Paweł Wojciechowski