18 października 2021 21:08 | Aktualności

Koncert jesienny z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W czwartek 14 października uczniowie z klas trzecich przygotowali bogaty program artystyczny dla nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły. Podczas uroczystości uczniowie podziękowali nauczycielom za ich pracę, okazywane na co dzień wsparcie i życzliwość. W pięknych słowach wierszy i piosenek wyrazili swą wdzięczność. Nie zabrakło szlagierów z dawnych lat: „Koncert jesienny na dwa świerszcze”, „Chodź, pomaluj mój świat”, przyśpiewek ludowych: „Wielki rwetes dziś u Basi”, „Zośka izbę zamiatała”, „Hej sokoły”, „Jabłuszko rumiane”, czy też tańca ludowego tzw. „chodzonego”.

Do życzeń dołączyli się również uczniowie z Samorządu Uczniowskiego.

Uroczystość przygotowały: p. Joanna Frymarkiewicz, p. Agnieszka Górecka, p. Grażyna Wiśniewska.

Zdjęcia:

Filmy: