15 kwietnia 2021 21:29 | Aktualności

Rozwiązanie bibliotecznych konkursów wielkanocnych

W wiosennych konkursach bibliotecznych wzięło udział łącznie 31 uczniów. W wielkanocnym labiryncie ukryło się hasło: Wesołych Świąt, natomiast prawidłowa odpowiedź z zadaniem związanym z escape room’em to: Słoneczko.

A oto uczniowie, do których uśmiechnęło się szczęście podczas losowania nagród:

Escape room:

Gabriela Budzanowska kl.4b, Oliwia Jeżewska kl.4b, Agata Obrębska kl.4b, Szymon Leszczyński kl.4b, Bartosz Grubecki kl.5b, Bartosz Rutkowski kl.7b, Julian Terebiński kl.8b

Wielkanocny labirynt:

Natalia Pawłowska kl.1a, Aleksandra Grubecka kl.IIb,  Marta Wojciechowska kl.4a, Gabriela Kitler kl.4a, Maja Stalińska kl.4a, Wiktoria Chojnowska kl.8b, Wiktor Jankiewicz kl.8b.

Podczas losowania wykorzystano generator liczb losowych.

Po odbiór nagród zapraszam do biblioteki szkolnej w dniu 19.04 (poniedziałek) w godzinach od 8.00 do 15.00.

Gratuluję wszystkim zwycięzcom i zapraszam do udziału w kolejnych quizach i zabawach bibliotecznych.

Anna Babis