12 lutego 2020 19:37 | Aktualności

Mój Innowacyjny Wynalazek

Wspieranie kreatywności i pomysłowości uczniów naszej szkoły przyniosło wspaniały efekt. Uczniowie klasy V a wzięli udział w wojewódzkim konkursie "Mój Innowacyjny Wynalazek 2019". Michael Muranowski i Oskar Grąbczewski zajęli I miejsce, natomiast Adam Fierek i Adam Kowalski zdobyli wyróżnienie. Konkurs objęty był patronatem honorowym Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Urzędu Patentowego Rzeczpospolitej Polskiej, Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty oraz patronatem medialnym Nowości DZIENNIK TORUŃSKI, Telewizji Polskiej TVP Oddział Bydgoszcz oraz Polskiego radia PIK. Dnia 11.02.2020r. uczniowie wraz z rodzicami i wychowawcą Karoliną Kiełbowicz uczestniczyli w uroczystym rozdaniu nagród w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu.

Zwyciezki wynalazek to "Złoty środek transportu", czyli nowoczesne, wielofunkcyjne obuwie, dzięki któremu nigdzie się nie spóźnisz.

Mój Innowacyjny Wynalazek