23 stycznia 2020 22:22 | Aktualności

KONCERT ŻYCZEŃ DLA BABCI I DZIADKA…

Babcia i dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, osoby pełne miłości, dobroci i mądrości.

20 stycznia 2020 r. w auli naszej szkoły odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Babci i  Dziadka.  Uczniowie z klasy I b poprzez wiersze, piosenki i taniec wyrazili swoją wdzięczność,  szacunek,  miłość oraz podziękowali za trud włożony w ich wychowanie.

Na twarzach dzieci oraz przybyłych gości widać było ogromny wachlarz uczuć: radość, skupienie, wzruszenie oraz dumę.

Dzieci wręczyły również swoim babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane upominki.

Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni do wspólnego tańca.

Scenariusz przygotowała  Agnieszka Górecka, sprzętem nagłaśniającym zajęła się Katarzyna Cymerman i Krzysztof Wiśniewski. Dziękujemy również paniom z obsługi, uczniom oraz rodzicom . Śmiech

Koncert życzeń dla Babci i Dziadka

Filmy: