17 listopada 2019 20:52 | Aktualności

Sparing szachowy w Karnkowie

W dn. 5 listopada uczniowie uczestniczący w zajęciach koła szachowego wzięli udział w sparingu szachowym zorganizowanym w ZS w Karnkowie. W rozgrywkach uczestniczyli przedstawiciele 3 szkół: ZS Karnkowo, SP Trzebiegoszcz, SP 5 Lipno, razem 18 uczniów po 6 z każdej szkoły. Naszą szkołę reprezentowali: Agata Lach, Rafał Grzywaczewski, Igor Mikołajczewski, Borys Mikołajczewski, Dawid Cendrowski, Arkadiusz Dankowski.
Pierwsze miejsce zajął uczeń SP w Trzebiegoszczu, drugie nasz reprezentant Borys Mikołajczewski, trzecie uczeń ZS w Karnkowie.
Celem sparingu było doskonalenie swoich umiejętności szachowych, zdobywanie nowych doświadczeń oraz przygotowywanie się do kolejnych rozgrywek. Wszyscy uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę i zaprezentowali się na miarę swoich możliwości.

P. Wojciechowski

Sparing szachowy