11 czerwca 2019 14:16 | Aktualności

Kangur Matematyczny

21 marca 2019 roku ponad 376 tysięcy uczniów w Polsce rozwiązywało zadania testowe Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”. Każdy uczestnik konkursu otrzymał układankę przestrzenna w postali kuli-breloczka. W ciągu 75 minut uczniowie rozwiązywali zadania wielokrotnego wyboru i kodowali poprawną odpowiedź na kartach odpowiedzi. W naszej szkole do konkursu przystąpiło 60 uczniów. Możemy pochwalić się dwoma wynikami bardzo dobrymi, które uzyskali Martyna Rozen z klasy VIIIa oraz Adam Rafiński z klasy IIb. Wyróźnienie otrzymali:

Bądkowski Sebastian, Rakowski Maciej, Ellwert Patryk, Dąbek Filip, Muranowski Michael, Gabryszewski Jakub, Ostrycharz Maciej, Birban Szymon, Wesołowska Karolina.

Uczestnikom GRATULUJEMY sukcesu!

Kangur Matematyczny