30 marca 2019 19:16 | Aktualności

„Przyszła wiosna piękna i radosna”

Takim hasłem dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas I – III 21 marca przywitały wiosnę.

Na początku uczniowie klasy II a i III a zaprezentowali krótki program artystyczny, zachęcając tym samym do wspólnego witania wiosny.

Odśpiewano wspólnie piosenkę „Powitanie” oraz „Powrót bocianów”.

Aby spotkać się z panią Wiosną dzieci wykonały wcześniej przy pomocy nauczycieli oraz rodziców – przepiękne, kolorowe zwiastuny wiosny.

Z uśmiechem na twarzy, dobrym humorem, transparentami oraz zwiastunami wiosny uczniowie wraz z wychowawczyniami wybrali się na wiosenny spacer ulicami miasta.

Nad przebiegiem uroczystości czuwały panie: Iwona Witkowska  i Agnieszka Górecka.

Wiosna I-III