18 lutego 2019 19:33 | Aktualności

Konkurs poezji brytyjskiej „Poetry Lovers”

15 lutego uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IV edycji Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Poetry Lovers” organizowanego przez Szkołę Podstawową w Maliszewie. W tegorocznym konkursie wzięło udział 40 uczestników z 14 szkół powiatu lipnowskiego. Konkurs przeprowadzono w trzech kategoriach: klas I-III, IV-VI oraz VII-VIII. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Gabriela Malinowska z klasy IV c, Kacper Gabrychowicz z klasy VI a oraz Sonia Skarżyńska i Lidia Dąbek z klasy VII a. Uczniowie zaprezentowali wysoki poziom artystyczny, jednakże interpretacja wiersza „Never Ask Your Mom” w wykonaniu Soni Skarżyńskiej najbardziej urzekła jury. Nasza uczennica została nagrodzona wyróżnieniem w kategorii klas VII-VIII. Opiekę nad uczniami sprawowała pani Jolanta Pucińska.

Opracowała Jolanta Pucińska

Konkurs poezji brytyjskiej „Poetry Lovers”