19 listopada 2018 05:56 | Aktualności

We are penpales!

W ramach innowacji pedagogicznej w naszej szkole odbywa się projekt "WE ARE PENPALES!". W projekcie bierze udział klasa VI b. Uczniowie piszą w języku angielskim listy do uczniów ze Szkoły Podstawowej w Karnkowie. Wymiana listów ma na celu kształtowanie umiejętności pisania w języku obcym oraz podtrzymywanie tradycji pisania listów. Projekt wzbudza entuzjazm wśród uczniów i motywuje do nauki nowych słówek i zwrotów. Uczniowie poznali tematykę listów i pisali do tej pory dwa listy: "Poznajmy się" i "My hobby". Wkrótce kolejny temat pracy i okazja do dobrej zabawy oraz możliwości poznania nowych kolegów. Pomysłodawcami i realizatorkami tego projektu są nauczycielki języka angielskiego Dominika Korpalska-Podlaska ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Lipnie oraz Marta Skibicka ze Szkoły Podstawowej w Karnkowie.

Zdjęcia: