05 listopada 2018 06:14 | Aktualności

Zwycięstwo klasy VIA

Szkolny Klub Anglistów podsumował wyniki sprzedaży. Przy zakupie słodkości uczniowie otrzymywali karteczki z informacjami o Wielkiej Brytanii, które należało przykleić na plakat. Największą ilość zdobyła klasa VIA. Bardzo dziękujemy za pomoc w zbiórce pieniędzy. Uczestnicy Klubu wykorzystają kwotę na potrzeby działań innowacji pedagogicznej: albumy, filmiki, materiały dydaktyczne, wycieczki do miasta.
Już wkrótce 100-lecie Odzyskania Niepodległości,więc wybraliśmy się na zwiedzanie Lipna w poszukiwaniu śladów historii. A wkrótce odwiedzimy pobliskie sklepy i spróbujemy zachęcić do konwersacji w języku angielskim podczas zakupów!

Zwycięstwo klasy VIA