05 października 2018 19:08 | Aktualności

Noc w szkole

Noc z piątku na sobotę (28.09-29.09) spędziliśmy w szkole. Ten niesamowity pomysł stanowił podsumowanie projektu edukacyjnego "Nowoczesna edukacja w mieście". Uczestniczyło w niej 28 uczniów z klas 6, a nasi opiekunowie to: pani dyrektor Marzena Zielińska, z-ca dyrektora Ewa Włodarczyk, pani Iwona Tomaszewska-Baranowska, pani Halina Wacławiak, pani Iwona Fabisiak i pani Jolanta Pucińska.

Atrakcjom nie było końca. Najpierw mecz towarzyski na naszym nowym boisku. Następnie podział na grupy i zabawa w podchody. Zadania były bardzo ciekawe, dotyczyły też historii naszej szkoły. Potem jeszcze lepiej - karaoke, konkurs na makijaż, wspólna kolacja no i... cisza nocna (teoretycznieMrugnięcie).

Spaliśmy w auli na materacach. Wrażenia niestety nie sprzyjały słodkim snom. 6.00 pobudka, sprzątanko, śniadanko i do domu! (Trzeba było się przeciez wyspać).

Pomysł wspaniały, byliśmy razem, dużo się nauczyliśmy i świetnie bawiliśmy. Dziękujemy!

Uczestnicy "Nocy w szkole"

Noc w szkole