28 września 2018 18:48 | Aktualności

Szkolny Klub Anglistów

Zapraszamy do kontynuacji działań językowych!
Szkolny Klub Anglistów,pod kierunkiem pani Agnieszki Kalińskiej, zaprasza do poszerzania wiedzy o obszarach Wielkiej Brytanii. Co tydzień w poniedziałek można zapoznać się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi Anglii,Walii,Szkocji i Irlandii Północnej. Wiadomości wraz z ilustracjami umieszczane będą na gazetce ściennej Szkolnego Klubu Anglistów (piętro - wnęka). W poniedziałek, na długich przerwach, uczennice klasy VIA, sprzedawać będą słodkości i wręczać kupującym karteczki z ciekawostką o danym kraju. Prosimy o zachowanie tychże kartek, na przykład przyklejcie je na plakacie i podpiszcie nazwą "England- klasa VIA". Klasa, która uzbiera najwięcej - otrzyma drobny upominek.
Startujemy 1 października! Przygotujcie drobniaki!