22 czerwca 2018 15:51 | Aktualności

Serdeczne życzenia dla wyjątkowego nauczyciela

Pani Elżbieta Nowakowska, pracująca 38lat w zawodzie nauczyciela, podjęła decyzję o przejściu na emeryturę, w związku z czym, rodzice i uczniowie klasy IIa złożyli serdeczne podziękowania swojej wychowawczyni. Przez wiele lat była aktywnym liderem zespołu do spraw WSO, prowadziła Szkolne Koło PCK. Za wyróżniającą pracę dydaktyczną, wychowawczą i organizacyjną, otrzymała wiele nagród dyrektora szkoły, nagrodę Burmistrza Miasta Lipna oraz została odznaczona Złotym Medalem za długoletnią służbę.
W dniu dzisiejszym, w imieniu Rady Pedagogicznej, pracowników administracji i obsługi, pragniemy podziękować za 22 lata spędzone z"Piątką". Pani Ela pokazała nam, z jaką odpowiedzialnością i zaangażowaniem należy wykonywać pracę nauczyciela, mając na względzie przede wszystkim dobro ucznia.
Życzymy wiele radości i zadowolenia z przebywania na emeryturze, zaczynając nową drogę życia.

Serdeczne życzenia dla wyjątkowego nauczyciela