08 maja 2018 19:53 | Aktualności

Bawimy się na koncercie - Cudnolandia bez Granic!

SZCZĘŚCIA DOTYK

Jak wygląda szczęścia dotyk?

Mój jest srebrny. Prawie złoty.

Opleciony świerszcza graniem,

delikatnym niesłychanie.

Muska, niczym ogon kota

promyk srebra, prawie złota.

Jacek Cudny

We wtorek 8.05.2018 r. klasa Vb uczestniczyła w koncercie z cyklu Cudnolandia bez Granic, pod hasłem "Szczęścia Dotyk", który miał miejsce w Centrum Kultury Browar B. we Włocławku. Pomysłodawcą i twórcą scenariusza imprezy był włocławski poeta Jacek Cudny. Dzieci miały okazję poznać jego nowe wiersze i piosenki w wykonaniu m.in. swoich koleżanek ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lipnie oraz zespołu Grzegorza Walczaka. Korzystając z okazji odwiedziliśmy też zaprzyjaźnioną z naszą szkołą Filię nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej, mieszczącą się we włocławskim Centrum Kultury. Organizatorem wyjazdu była pani Anna Babis.

Bawimy się na koncercie - Cudnolandia bez Granic!