13 maja 2015 r. nasza Szkoła obchodziła Jubileusz 25-lecia

Program uroczystości:

8.30 - Zbiórka społeczności szkolnej na boisku szkolnym

9.00 - Msza Święta w Kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

10.30 - Koncert jubileuszowy w auli Szkoły Podstawowej nr 5 im. Jana Pawła II.

Jubileusz 25-lecia Szkoły rozpoczął się Mszą Świętą celebrowaną przez Księdza Prałata Henryka Ambroziaka,
                    Księdza Prałata Franciszka Cieślaka i księdza Szymona Grzywińskiego - absolwenta Szkoły.

Z okazji uroczystości został wydany folder ukazujący historię Szkoły i sukcesy uczniów.
                Społeczność szkolna oraz zaproszeni goście
otrzymali okolicznościowe upominki.
                Przyjaciele Szkoły, sponsorzy zostali obdarowani statuetką.

W koncercie jubileuszowym wystąpili uczniowie, chór szkolny "Prymka" oraz absolwenci Szkoły.

W czasie uroczystości goście mogli obejrzeć wystawy prezentujące historię i sukcesy Szkoły na przestrzeni 25 lat.

Uroczystości zakończyły się wspólnym spotkaniem w restauracji "Korona".

Uroczystości jubileuszowe - prezentacja