22 czerwca 2018 15:47 | Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

W piątek, 22 czerwca, miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego i powitanie wakacji!

Na forum społeczności szkolnej pani dyrektor, Marzena Zielińska, wręczyła świadectwa z wyróżnieniem oraz dyplomy za szczególne osiągnięcia w konkursach przedmiotowych. Nagrodzeni zostali również wytrwali, którzy sumiennie odwiedzali mury szkolne i otrzymali dyplomy za wzorową frekwencję. Podziękowania za zaangażowanie w życie szkoły i wytrwałą pracę w Samorządzie Uczniowskim, złożyła pani Jolanta Banasik. Docenieni przez pana Andrzeja Rudzkiego zostali szkolni ekonomiści, sprawujący dyżury w sklepiku szkolnym. Pani Anna Babis wyróżniła najlepszych czytelników.

Życzymy zdrowych, pogodnych i bezpiecznych wakacji!

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018