27 kwietnia 2018 13:41 | Aktualności

"Kwiecień - miesiącem zdrowia"

W ramach akcji „Kwiecień – miesiącem zdrowia” w naszej szkole miały miejsce liczne przedsięwzięcia. Uczniowie klas IV-VII mieli możliwość sprawdzenia swojej wiedzy na temat zdrowego stylu życia, biorąc udział w konkursie. W każdej klasie zostały wyróżnione osoby z największą ilością punktów. Oto one:

KLASA IV A

1. Wiktoria Kalecka – 26pkt
  2. Jakub Rutkowski – 26pkt
  3. Wiktoria Stachowska – 26pkt

Natomiast laureatem konkursu została Nikola Kalinowska z klasy VI B, która uzyskała najwyższy wynik w szkole.

Ponadto w ramach promocji zdrowego odżywiania uczniowie klas I-III przygotowali zdrowe, kolorowe kanapki oraz owocowe szaszłyki, którymi częstowali całą społeczność szkolną. Dzieci mogły też zapisać na wspólnym plakacie co robią, aby być zdrowym.

Za aktywny udział w akcji dziękujemy nauczycielom, rodzicom oraz uczniom.

Nad całą akcją czuwali opiekunowie Szkolnego Koła PCK – p. Agnieszka Górecka, p. Katarzyna Cymerman oraz p. Agnieszka Wrzosek.

"Kwiecień - miesiącem zdrowia"